Hotline
0549 400 41 51
Kanarya Mah.Şahin Cad. 2.Arıkuşu Sok.NO:8/4 D.1 KÜÇÜKÇEKMCE/ İSTANBUL 0549 400 41 51 info@sevaltur.com

Hizmetlerimiz

Yurtiçi Turları

Günümüzde değişen dünya düzeni, insanları sürekli çalışma, bir şeyler düşünme ve sürekli bir vakit sıkıntısı çekecek duruma getirmiştir. Bu sayede insanlar sürekli düşünceli ve meşgul zihinle günlük hayatlarına devam etmek zorunda bırakılmıştır. Yoğun hayat şartlarından oluşan bu stres, günlük hayatın yoğunluğunda oluşan bir hastalıktır. Stresten kurtulmanın en güzel yolu ise, dinlenmek ve tatil yapmaktır. Tarihi mekânlara yapılacak olan bir gezi, günübirlik turlar ve haftalık tatiller gibi faaliyetler, hayatın yoğunluğunu atmaya yardımcı olacaktır. Seval Tur, yurtiçi turları ile sizlere en kaliteli hizmeti vermekte ve planladığınız yurtiçi tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmenize fırsat vermektedir.

Yurtdışı Turları

İnsanlar, yoğun hayat temposundan bir nebze de olsa uzaklaşmak için kendilerine ayırdıkları vakitleri tatil yaparak geçirmek isterler. Son yıllarda ulaşım imkânlarının gelişmesiyle birlikte tatillerde sağlanan avantajlar artmış ve hemen her insan yıl içinde kendisine ayırdığı vakitleri değerlendirebilme imkânı elde etmiştir. Tatil için yurt içi ve yurtdışı birçok alternatifin bulunduğu günümüzde tüm tatil planları kişilerin isteğine göre turlar tarafından yapılmaktadır. Ülkemizde olduğu kadar dünya genelinde de gezilip görülecek yerler bulunmaktadır. Doğal güzellikleri, tarihi güzellikleri gibi özellikleri sebebiyle tercih edilen ülkeler, Seval Turizm ile hizmetinizdedir.

Umre Turları

İnsan, maneviyatını artırdığı oranda huzura kavuşabilir. Kutsal toprakları ziyaret ederek hac görevini yerine getirmek, maneviyatı artıracak olan bir olgudur. İnsanlar, bu nedenle her sene hac ziyaretinde bulunmaktadır. Ayrıca imkânlar dairesinde insanların turistik bölgelerde manevi yönden rahatsız olacakları şekilden çok umre yaparak kutsal topraklarda huzuru bulmak istemeleri gerçekten önemsenecek bir olaydır. Bunun bilincinde olarak organizasyonlarımızda sizlerin uhrevi duyguları en iyi şekilde yaşayabilmeniz için çalışmakta ve elimizden geldiği kadar bunu sağlamaktayız.

İletişim

Kanarya Mah.Şahin Cad. 2.Arıkuşu Sok.NO:8/4 D.1 KÜÇÜKÇEKMCE/ İSTANBUL

info@sevaltur.com

0549 400 41 51

0212 486 41 51

Çalışma Saatlerimiz:
Hafta İçi: 08:00 - 18:00
Hafta Sonu: Kapalı

© SEVALTUR TURİZM TİCARET LTD. ŞTİ. All Rights Reserved.
Designed By: Three Medya