Yurtiçi Turlar

GAP Turları

4 - 5 * Yıldız Otelde Konaklama

849,00TL
Rezervasyon
Çanakkale Turu

Günü Birlik Konaklamasız

200,00TL
Rezervasyon
Kapadokya Turu

4 * Yıldızlı Otelde Konaklama

850,00TL
Rezervasyon
Edirne Turu

Günü Birlik Konaklamasız

200,00TL
Rezervasyon
Amasra Safranbolu Turu

4 * Yıldızlı Otelde Konaklama

500,00TL
Rezervasyon
İznik Turu

Günü Birlik Konaklamasız

175,00TL
Rezervasyon

Alternatif Tatil Köyleri

Günümüzde değişen dünya düzeni, insanları sürekli çalışma, bir şeyler düşünme ve sürekli bir vakit sıkıntısı çekecek duruma getirmiştir. Bu sayede insanlar sürekli düşünceli ve meşgul zihinle günlük hayatlarına devam etmek zorunda bırakılmıştır. Yoğun hayat şartlarından oluşan bu stres, günlük hayatın yoğunluğunda oluşan bir hastalıktır. Stresten kurtulmanın en güzel yolu ise, dinlenmek ve tatil yapmaktır. Tarihi mekânlara yapılacak olan bir gezi, günübirlik turlar ve haftalık tatiller gibi faaliyetler, hayatın yoğunluğunu atmaya yardımcı olacaktır. Seval Tur, yurtiçi turları ile sizlere en kaliteli hizmeti vermekte ve planladığınız yurtiçi tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmenize fırsat vermektedir.
 
Yurtiçi turlar ile hizmet veren Seval Turizm, günübirlik veya konaklamalı turları ile Türkiye’nin en güzel yerlerine gezi düzenlemektedir. Alternatif tatil turları arasında bulunan günübirlik turlarda, Çanakkale, Edirne ve İznik bulunmaktadır. 119 TL ile 139 TL arasında fiyatlarla hizmete sunulan günübirlik turlar, konaklamasız olarak gerçekleşmektedir. Günübirlik turların dışında, konaklamalı turlar da bulunmaktadır. Kapadokya turu, GAP turu ve Safranbolu turu, bölgenin en iyi otellerinde konaklamalı olarak gerçekleşmektedir. 
 
Alternatif tatiller ve tatil köyleri ile Türkiye’nin en güzel yerlerine yapılan geziler, günlük hayatın yoğunluğunu hafifletmektedir. Siteye girdiğinizde, seçtiğiniz turun üzerinde bulunan rezervasyon butonuna tıklayarak rezervasyon işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Tur ismine tıklayarak ise, tur hakkında detaylı bilgiye ve ödeme bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.