Vize İşlemleri

vizesi
Almanya Vizesi
vizesi
Amerika Vizesi
vizesi
Avusturya Vizesi
vizesi
Belçika Vizesi
vizesi
Bulgaristan Vizesi
vizesi
Çek Vizesi
vizesi
Çin Vizesi
vizesi
Danimarka Vizesi
vizesi
Dubai Vizesi
vizesi
Fransa Vizesi
vizesi
Hindistan Vizesi
vizesi
Hollanda Vizesi
vizesi
İngiltere Vizesi
vizesi
İspanya Vizesi
vizesi
İsrail Vizesi
vizesi
İsveç Vizesi
vizesi
İsviçre Vizesi
vizesi
İtalya Vizesi
vizesi
Mısır Vizesi
vizesi
Portekiz Vizesi
vizesi
Romanya Vizesi
vizesi
Rusya Vizesi
vizesi
Yunanistan Vizesi
 

Diğer Tüm Ülke Vizeleri

Vize İşlemlerine Göre Turlar

Seval Turizm, hem yurt içinde hem de yurt dışında tur imkânı sağlamaktadır. Bu turlar, insanların yoğun hayat temposunda biraz da olsa işten ve yoğunluktan, şehrin ve çalışma ortamlarının basıklığından kurtulabilmeleri için fırsat olacaktır. Yurt içinde planlanan turlar mevcut olduğu gibi biraz daha uzaklaşıp yeni insanlar tanımak, yeni yerler görmek amacıyla yurtdışı turları da düzenlenmektedir. Yurtdışı turları, kimi ülkeler için vize gerektirirken, kimi ülkeler için gerektirmemektedir. Vizesiz turlar haricinde, vize işlemlerini yapmanız gerekecektir.

Vize işlemleri, ilgili ülkenin konsolosluğuna başvurarak yapılmaktadır.

Vize çeşitlerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Turistik vize,
  • İş vizesi
  • Öğrenci vizesi

Olarak çeşitlenmektedir. Alacağınız vize çeşidi için gereken belgeler, sitede bulunmaktadır. Gitmek istediğiniz ülkenin simgesine tıklayarak, vize işlemleri için gerekli olan belgeleri ve vize çeşitleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sitede bulunan tüm bilgiler, bilgi amaçlı olarak verilmiştir. Konsolosluk ve ilgili ülkenin yasaları doğrultusunda değişiklik gösterebilecek olan bu belgeler, tüm müşteriler tarafından dikkatle incelenmelidir.

Vize işlemleri, ülkeden ülkeye ve bölgeden bölgeye değişecek olup, vize çıkış zamanı da değişkenlik göstermektedir. Gezi için vize gerektirmeyen ülkelere, tur ücretini ödeyerek direk olarak katılabilirsiniz. Vize gerektiren ülkeler için, gerekli belgelerin toplanması ve ilgili ülkenin konsolosluğuna bizzat başvuru yapılması gerekmektedir. Son yıllarda bazı tur şirketleri şahıslar adına vize işlemlerini başlatmakta olup, sizin adınıza vize işlemlerinizle ilgilenip daha zahmetsiz tatil imkanını müşterilerine sunmaktadır.