Trabzon Uçak Bileti

Trabzon Doğu Karadeniz’de yer almaktadır.  Karadeniz bölgesinin 2. En büyük ilidir. Trabzon Zigana Dağları arasında yer alır. Dağlık arazi yapısında olduğu için ılıman iklim sahiptir. Kışın soğuk, yazın serin olmaktadır.  Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Çarşıbaşı, Çaykara ve Şalpazarı olmak üzere 17 ilçesi bulunmaktadır. Nüfusun %75 i Tarım, Hayvancılık, Balıkçılık ve Ormancılık ile Geçinir.

trabzon uçak bileti

İstanbul’dan Trabzon’a gitmek için Karayolu ile 13 saat sürmekte havayolu taşımacılığında ise 1 saat 45 dakika sürmektedir.  İstanbul Trabzon ekonomik uçak biletini Seval Turizm aracılığı ile en uygun uçak bilet fiyatlarını öğrenebilir ve satın alabilirsiniz. Trabzon Ankara promosyon uçak biletlerini 0212 486 41 51 numaralı telefonumuzdan öğrenebilirsiniz.

Trabzon’a uçmak için,

  • İstanbul Atatürk havaalanından Türk Hava Yolları ve Onur Air ile
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanından Pegasus ve Anadolu Jet ile
  • Ankara Esenboğa Havaalanından Anadolu Jet ile
  • İzmir Adnan Menderes Havaalanından Pegasus ve Sun Express ile

Uçak seferleri düzenlenip seyahat planlarınızı bizi arayarak uçak biletinizi temin edebilirsiniz.

Diğer illerden uçak bileti için Esenboğa havalimanı(Ankara), Atatürk Havalimanı(İstanbul), Sabiha Gökçen Havalimanı(İstanbul) ve Adnan Menderes Havalimanından( İzmir ) aktarmalı olarak sefer düzenlenmektedir. Yaz aylarında Yurtdışından Trabzon’a Geliş ve Gidiş biletinizi www.sevaltur.com u ziyaret edip ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Trabzon Havaalanı merkeze 6 km yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. Uçuş esnasında havanın güzel olduğu zamanlarda Yaylaları rahatlıkla görebilirsiniz.  Trabzon kendisine ait halk oyunlarıyla horon tepilmekte, Kemençe ve Tulum ile oyunlar oynanmaktadır. Tarihi dokularıyla Sümela Manastırı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Çakıroğlu Hasan Ağa Konağı ve birçok kilise, cami, medrese ve konakları ziyaret edebilirsiniz. Meşhur Muhlama, Hamsi tava, hamsili ekmek vb. yemek kültürlerimizden tadına doyulmaz yemeklerden tat alacaksınız. Trabzon’a Seval turizm ile uçak bileti aldığınızda tüm saydıklarımız yerlerden küçük ama huzurlu ve mutlu olacağınız gezintiye başlamış olacaksınız.