Haberler

Yurtiçi Uçak Bileti

Umre

Hac

Vize İşlemleri

Firma Profili

Mısır Turları

: Mısır Turları
: Yurtdışı Turlar
: +90 212 486 41 51
: 3 Gece 4GÜN 4* Otel Konaklama
: Mısır Turumuz, İstanbul'dan Kahire uçuşu ile başlıyor. Tecrübeli rehberlerimiz eşliğinde Piramitler, Kahire Şehir turu, Dini ve tarihi mekanlar Gezlecek. 2 saatlik Nil nehri gezisi, İskenderiye tarihi mekanlar gezilecek. Keyifli turumuzun ardından İstanbul'a uçuş.
MISIR TUR PROGRAMI
 
"MISIR TURUMUZU MİNUMUM 10 KİŞİLİK KATILIM İLE GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ."
 
1. GÜN - İSTANBUL / KAHİRE 
04:45 İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde buluşma, bilet ve pasaport işlemleri sonrasında saat 06:45 Kahire’ye uçuş. Kahire havalimanında rehberimizce karşılama. Piramitler ve Kahire turu. Bu kapsamda Giza Piramitleri ve Sfenks Platosu, Sakkara gezilecek.  Ardından Antik Memphis şehri ziyaret edilecek: Papirüs, parfüm ve mücevher atölyeleri görülecektir. Tur sonrası otele dönüş, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
2. GÜN - KAHİRE / NİL
Sabah 07:00 – 08:30 arası kahvaltıdan sonra Kahire turu kapsamında dünyaca ünlü Mısır Müzesi, Mehmet Ali Paşa camii, Selahaddin Eyyubî Kalesi ve İmam Şafii türbesi ve benzeri dîni ve tarihî mekanlar ziyaret edilecektir. Hanı - Halili Çarşılarında mola  sonrası akşam vakti  Nil’ e hareket, akşam yemekli ve programlı gemi ile 2 saatlik Nil gezisi. Daha sonra otele dönüş ve konaklama otelimizde.
 
3. GÜN - İSKENDERİYE
Sabah 07:00 – 08:30 arası kahvaltıdan sonra günübirlik İskenderiye turu (225 km). İskenderiye’deki Pompei Sütunu, Yeraltı Mezarları, Roma Tiyatrosu ve Montazah bahçeleri  ziyaret edilmesinden sonra Kahire’deki otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 
4. GÜN - KAHİRE / İSTANBUL
Sabah 09:00 – 10:00 arası kahvaltıdan sonra otelden kesin ayrılış Uçus saatine bağlı olarak serbest zaman. Daha sonra Kahire Havalimanına transfer, işlemler sonrasında saat 15:45’ de İstanbul’ a  hareket ve saat 19:00’ da varış.
 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
İstanbul / Kahire / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti.
5* Pyramid otel 3 gece YP konalama
Havalimanı / Otel / Havalimanı transferleri
Programda belirtilen turlar
Müze Giriş ücretleri
Seyahat Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Yemeklerde alınacak bilumum kapalı içecekler
Öğlen Yemekleri
Turlardaki kişisel harcamalar
Müze 2.girişleri
Otel extraları
Vize ücreti (15 Dolar - Mısır kapıda ödenir)
Yurt Dışı Çıkış Harcı  ( 15,00 TL )
 
Vize Bilgileri
2 Adet resim, Nüfus cüzdan fotokopisi ve pasaportunuzun acentamıza teslim edilmesi halinde 10 iş gününde vizeniz alınmaktadır.