Hizmetlerimiz

Uçak Bileti
TÜRK HAVA YOLLARI, PEGASUS, ATLASJET, ONURAIR, SUNEXPRESS, ANADOLUJET, BORAJET, IZAIR Havayollarının, Dış Hatlarda başlıca KLM, AIRFRANCE, ALITALIA, BRITISH AIRWAYS , SUUDI ARABIAN, ÖGERTÜRK, EMIRATES, LUFTHANSA gibi IATA üyesi 750 hava yolunun bilet satışını yapmaya yetkilidir. Alanında uzman ekibi ile gideceğiniz yere en uygun uçak bileti imkanını sizlere sunmaktayız.

 

Hac ve Umre

2013 'te kurulan Sevaltur Güler yüzlü, yenilikçi genç ekibi bu hizmetin sevincini yaşamakta ve bu güveni her zaman korumak ve ilerletmek için çaba göstermektedir. Yapacağınız Kutsal yolculukların Makbul ve Mebrur olması dileğiyle...

 

Alternatif Tatil & Otel

Sevaltur Alternatif tatil konsepti olarak değindiğimiz Bay ve Bayan Aktivite alanları ayrı tesislerin satışını üst düzeyde tecrübesi ile 2013 yılında ilk olarak Tatil köyü işletmeciliği ile başlamıştır. Prensip olarak Sevaltur ekibi ile gidip görmediği, kalmadığı tesisin satışını yapmamaktadır. Her yıl Tesislere info düzenleyerek kendi bünyesindeki Seyahat Danışmanlarını en iyi şekilde bilgilendirmektedir.

 

Yurtdışı Turları - Vize Hizmetleri
Acentamız yurtiçi ve yurtdışı bir çok bölgeye tur düzenlemekte olup talep doğrultusundaki bölgelere de tur düzenlemektedir. Vize departmanımız sayesinde tüm konsolosluklardan vize taleplerinizi Sevaltur aracılığı ile yaptırabilirsiniz.