Endülüs Turları

: Endülüs Turları
: Yurtdışı Turlar
: +90 212 486 41 51
: 4 Gece 4* Otel Konaklama
: Endülüs turu için müthiş fırsat! Tarih boyunca birçok kültüre ev sahipliği yapan Endülüs turumuz doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla dillere destan şehirleri Malaga, Mijas, Marbella, Sevilla, Cordoba, Granada, Toledo’da profesyonel rehber eşliğinde panaromik şehir turları.
Gidiş TarihiDönüş TarihiGece SayısıKonaklamaFiyat
27/04/2016 01/05/2016 4 990.00 € / 5751.90 TL
ENDÜLÜS TUR PROGRAMI
 

1.Gün: ÇARŞAMBA                             İSTANBUL / MADRİD
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali SEVALTUR kontuarında sabah saat ......’da buluşma. ...... Havayollarının uçağı ile saat ........’de Madrid’e uçuş, ........’de varış. Ardından otelimize yerleşme. Ardından Madrid turumuza başlıyoruz. Görülecek yerler arasında; Gran Via caddesi, Kraliyet sarayı, Puerto del Sol meydanı, Plaza Mayor meydanı, Paseyo de la Castellana caddesi,Sibeles anıtı,Don kişot parkını bulunduğu Plaza ispanya meydanı, Pramitler parkı Boğa güreşi Arenası bulunmaktadır. Şehir turu sonrasında serbest zaman, akşam yemeği konaklama.

 

2.Gün: PERSEMBE                                CORDOBA / SEVİLLA
Saat 07.00-08.00 Arası sabah kahvaltısından sonra 08.00 Otelden eşyalarımız ile birlikte ayrılma.Endülüs tarihinin önemli bir şehri ve eski Endülüs başkenti olan Cordoba'ya doğru hareket ediyoruz. (Madrid-Cordoba arası 450 km 4 saat 30 dakida) Cordoba’ya ulaşıldıktan sonra tüm gün şehir tanıtım turu Turumuz esnasında; Emevilerin den geriye kalan 850 sütunlu İslam Mimarisinin ana eserlerinden biri olan ancak Endülüs'ün düşmesinden sonra bir bölümü katedrale çevrilen ama hala ihtişamını koruyan Kurtuba Ulu Camii, Rodri Garodi müzesi, Eski Cordoba sokakları, Vadil kebir ırmağı kenarında bulunan eski kütüphaneler, Musevi Mahallesi, Plaza Mayor, Puente Romano (Roma köprüsü), Endülüs şehir turunu tamamladıktan sonra  Sevilla’ya hareket. (Cordoba-Sevilla arası 145 km 2 saat )  Akşam yemeği ardından konaklama otelımızde

 

3.Gün: CUMA                                       SEVİLLA / GRANADA

Saat 07.30-08.30 Arası sabah kahvaltısından sonra 08.30 Otelden eşyalarımız ile birlikte ayrılma sonra Şehir turumuzda Plaza de Espanya, Maria Luisa Parkı, Sevilla Ulu Camii iken kiliseye çevrilerek yüzyıllar boyu süren ilavelerle bugün İspanya'nın en büyük katedrali haline gelen, avlu müştemilatı ise hala ayakta olan Sevilla Katedrali'ni ve caminin minaresi iken çan kulesi yapılan Hiralda ve Müslüman ustalar tarafından Hıristiyan krallara İslam Sanatı kullanılarak yapılan Alkazar Sarayı gezisi sonrası Sevilla'nın nehir ve sokaklarının görülmesinin ardından Luisa Parkı ile Sevilla turumuzu tamamladıktan sonra Endülüs’ün en büyük şehri ve İspanya turizminin önemli bir merkezi olan Granada şehrine hareket. (Sevilla-Granada arası 230 km. 3 saat 15 dakida) 
Akşam yemeği sonrası 4 yıldızlı Abades place otelimize yerleşme 

 

4.Gün: CUMARTESI                              GRANADA / MALAGA

Saat 07.30-08.30 Arası sabah kahvaltısından sonra 08.30 Otelden eşyalarımız ile birlikte ayrılma sonrası Granada şehir turumuza meşhur Elhamra sarayı gezisi ile başlıyoruz sonrası Eski Granada sokakları, Yeni yapılan Murabitun camisi, El Beyzin tepesi,Granada Katetrali ve çevresinde bulunan çoğu faslı olan Pazar yerlerini gezdikten sonra Malaga şehrine hareket ediyoruz. (Granada-Malaga arası 125 km 1 saat 45 dakida) Akşam yemeğimizi dışarıda nezih bir restaurantta alıyoruz. Otelimize yerleşme.

 

5.Gün: PAZAR                                   MALAGA / İSTANBUL

Saat 07.00-08.00 Arası sabah kahvaltısından sonra 08.00 Otelden eşyalarımız ile birlikte ayrılma sonrası Malaga şehir turumuza Malaga katedrali ve çevresi, Botanik bahçeleri, Eski Malaga sokakları, Malaga sahili ardından Havalimanı’na hareket. Malaga havaalanına geliş, ..... Havayolları uçağı ı ile ....... İstanbul’a uçuş 

 
-VERİLEN FİYAT MİNUMUM 16 KİŞİLİK GRUP FİYATIDIR.
-YETERLİ KATILIM OLMAMASI DURUMUNDA ACENTA TUR TARİHİNİ ERTELEME HAKKINA SAHİPTİR.
-VİZE ALIMI HUSUSUNDA ACENTAMIZ KONSOLOSLUKLA ARACI KONUMUNDADIR. OLMUSUZ NETİCELENEN VİZEDEN ACENTAMIZ SORUMLU TUTULAMAZ, VİZE ÜCRETİNİN KONSOLOSLUKÇA  İADESİ YOKTUR.
 

TEK KISILIK ODA FARKI      :150 €

0-2 YAŞ BEBEK ÜÇRETİ      : 100 €

3-6 YAŞ ÇOCUK ÜÇRETİ     :780 € (OTELDEN YATAK İSTEMEDİĞİ TAKDİRDE)

7-11 YAŞ ÇOCUK ÜCRETİ  : 900 €

 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

-THY İSTANBUL MALAGA TK1305 GİDİŞ / MADRİD - İSTANBUL TK1358 DÖNÜŞ Uçak bileti
-4*Otellerde iki kişilik odalarda 4 gece konaklama
-Açık büfe sabah kahvaltısı
-4 adet Akşam yemeği
-Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
-Programda belirtilen tüm transferler
-Granada El Hamra- Cordoba Ulu Camii-Toledo Katedrali giriş ücretleri
-Türkçe Rehberlik hizmetleri

 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

VİZE Masrafı (125 €)
Öğlen Yemekleri
Şahsi harcamalar
Otel ekstraları
Yurt dışı çıkış pulu
Diğer müze ve eğlence yerleri giriş ücretleri (Sevilla Al Kazar Sarayı Girişi)

 
Vize Bilgileri
Yeşil Pasaporta vize uygulanmaz
Shengen vize evrakları istenmektedir.
Ortalama  10 iş gününde vize alımı gerçekleşmektedir