Dubai Turları

: Dubai Turları
: Yurtdışı Turlar
: +90 212 486 41 51
: 3 Gece 4* Otel Konaklama
: Dubai Arap Yarımadası 'ndaki yedi tane Birleşik Arap Emirlikleri emirliğinden biri. 1960 larda yalnızca balıkçı kenti olan Dubai, 1990 lar sonrası uygulanan politikalar sonucunda ve Hong Kong 'un Çin 'e devredilmesi ile sonrası bölgenin en önemli ticaret ve turizm başkentidir.
DUBAİ TUR PROGRAMI
 
1. GÜN - İSTANBUL / DUBAİ
22.00 Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali SEVALTUR kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj ve gümrük işlemlerinden sonra 00.30’da Airarabia Havayolları Tarifeli Uçağıyla Dubai’ye hareket. 06.30 ( yerel saat ) Dubai havalimanına varış. Havaalanında bekleyen yerel rehberimiz tarafından karşılanma,ardından şehir turu için hareket. Bu turumuz esnasında, Emirates Towers, dünyanın tek yedi yıldızlı oteli Burj Al Arab ve ünlü Jumeirah Plajında fotoğraf molası, Jumeirah Camii, Sheikh Palace, Dubai’yi 2 bölgeye ayıran Dubai Creek, Altın ve Baharat Çarşıları panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Dinlenmek için serbest zaman. Akşam belirtilen saatte toplanma “Dubai İkonları” ve Marine Cruise gezisi olarak adlandırılan akşam yemeğine hareket. “Burj Khalifa” manzarası eşliğinde Fountain Ballet Show (su, ses ve ışık gösterileri) izleyecek ve ardından Marina bölgesinde akşam yemeğimizi alacağız. Yemek sonrasında Madinat Jumeirah bölgesi gezilecek ve büyüleyici gece görüntüsüne Arab ve Palmiye adası panoramik olarak görülecektir. Akşam yemeği ve gezimizin ardından otelimize hareket ve konaklama.
 
2. GÜN - DUBAİ
Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Belirtilen saatte toplanma ve aynı zamanda öğle yemeği de alabileceğimiz gezimize başlıyoruz. Öncelikle Yedi emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliği gezilecek olup, 40 yıl önce küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacaksınız. Abu Dhabi günümüzde geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra-modern bir Arap şehridir. Beyaz Kale, göçebe Bedevi yaşamının sergilendiği geleneksel köy, karşısında yüzer restoranların bulunduğu Kordon caddesi görülecek yerler arasındadır. Turun ardından Marina bölgesinde serbest zaman, sonrasında alışveriş için Central Souk’ta serbest zaman. Gezimizi tamamladıktan sonra otele hareket. Akşam yemeği için “Al Qasr Lübnan Tavernası canlı Müzik & Show” gidiyoruz. Yemekten sonra otele hareket, konaklama.
 
3. GÜN - DUBAİ
Sabah kahvaltısının ardından deniz & güneş & kumun tadını çıkartabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Belitilen saatte toplanma ve jiplere yerleşme. Bu turumuzda 4X4 jiplerle çölde unutulmaz anlar yaşayacak, deve çiftliklerini ziyaret edecek ve harika bir gün batımı izleyeceksiniz. Ayrıca çölde kurulan bedevi kampında açık büfe yemek, sınırsız alkolsüz içecekler ile günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz. Tur sonrası jiplerimizle otele hareket, konaklama.
 
4. GÜN - DUBAİ / İSTANBUL
Sabah kahvaltısı ve odaların boşaltılması. Bugünki gezimizde öncelikle Guinness rekorlar kitabına girmiş Dünya’nın en uzun çiçek duvarlarının olduğu ve 45 milyon çiçeğin dizayn olarak yerleştirildiği Miracle Garden Dubai’yi ziyaret ediyoruz. Miracle Garden Dubai gezimizin ardından B.A.E’nin en fazla yerel vatandaşlarının yaşadığı ve yerel hayatı daha yakından tanıyabileceğimiz Umman ülkesi sınırında olan Körfezin bahçesi olarak bilinen Al Ain şehirini geziyoruz. Al Ain Ulusal Müzesi ve Sarayı, 4.000 yıl öncesine ait yaşam kalıntısı bulunan Arkeolojik Parkı ve Al Ain Vaha’sı görülecek yerler arasındadır. Hz. Muhammed’in yoldaşı olan Ka’ab Bin Ahbar buraya yerleşmiş ve bölgeye İslamiyet’i buradan duyurmuştur. B.A.E’nin ilk kralı olan Sheikh Zayed Bin Sultan Al Nahyan burada doğmuştur. Al Ain’ turumuz sonrasında Dubai Outlet alışveriş merkezine gidiyoruz. Tur sonrası havalimanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Airarabia Havayolları’nın tarifeli uçağıyla 20.50’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.35’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir başka SEVALTUR organizasyonunda buluşmak ümidiyle..
 
 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
İstanbul-Dubai-İstanbul-Ekonomik sınıf uçak bileti
4* otellerde iki kişilik odalarda konaklama
Sabah kahvaltıları
Akşam yemekleri (Yemeklerde alınacak içecekler fiyata dahil değildir)
Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs ve profesyonel şoförlük hizmeti
Profesyonel rehberlik hizmeti
 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Şahsi harcamalar
Öğle yemekleri
Otel ekstraları
Yurtdışı çıkış harcı (15 TL)
Programda belirtilmeyen tur ve transferler
Yemeklerde ve molalarda alınacak içecekler 
Ücrete Dahil olarak belirtilmeyen tüm harcamalar
Vize Ücreti 90 €
 
Dubai Turları Vize Bilgileri
Yeşil pasaport  için vize uygulması yoktur.
 
Gerekli Belgeler  
2 Adet resim.
6 Ay Süreli Pasaport.
Pasaportun Renkli Fotokopisi.
Yaklaşık 3 iş gününde çıkmaktadır.