Burc Club Hotel-Spa-Thalasso

: Burc Club Hotel-Spa-Thalasso
: Butik Otel
: +90 212 486 41 51
: Selçuk / İZMİR
: Alternatif tatilin değişmez adresi
*Herşey dahil
*Bayanlara özel ayrı havuz
*0-6 yaş arası çocuk ücretsiz.
*7-12 yaş arası çocuk % 50 indirimli.
*Otele giriş saati 16:00 çıkış saatı 11:00 dır.
*Fiyatlarımız kişi başı geceleme fiyatlarıdır.
*Standart Odalar minimum 2 kişi konaklamalıdır.
*Fiyatlara KDV dahildir.
*Tarih değişiklikleri en az 15 gün önce bildirilmelidir.
 

 

 

Fiyat Bilgisi Almak için Hemen Bizi arayın .

 
 
*Standart odalarda aynı odada kalan 3. (üçüncü) kişi Büyük odalarda 4. (dördüncü) kişi %15 indirimlidir.
*Connection odalarda  5. (beşinci) kişi %15 indirimlidir.
*Odadaki 3. kişilere tam fiyat uygulanır. (2000 ve üzeri doğumlular)
*2 kişilik odada 1 kişi kalması halinde 2 kişilik fiyattan %20 indirim yapılır.
*Connection odalar bahçe manzaralı olup, birbirine bağlantılı 2 odadır. (2 banyolu) ve en az 4 tam kişiliktir.
*Büyük odalar bahçe manzaralı olup, en az 3 tam kişi fiyatı alınır.
*Balayı çiftlerine 55 yaş üzerine ve engellilere %5 indirim yapılır.
 
Burc Club Hotel Spa Thalasso Hakkında Genel Bilgi
 
Hotel BurccluB toplam 26.000 m2 arazi üzerine kurulmuştur. Kompleksimiz yeşil bir bahçe içinde inşa edilmiştir. Çevre duyarlılığının bilincinde olan işletmemiz sizlere geniş bir yeşil alanda hizmet vermektedir. 
 
Şehir ve çalışma ortamından uzaklaşıp ruhen ve bedenen dinleneceğiniz Butik otelmizde, en nadide bitki ve en güzel renklerle bezenmiş bahçelerimizle sizlere güzel bir tatil sunuyoruz. Okaliptus ağaçlarının ortasında kuş sesleriyle uyanıp yeşilin değişik tonlarıyla güne merhaba diyeceksiniz. 
 
Araçları ile gelen misafirlerimiz için yaklaşık 130 araçlık açık otopark alanımız mevcuttur. 
 
Tatilinizi daha güzel ve huzurlu biçimde geçirebilmeniz için, her zaman rahatça ulaşabileceğiniz elemanlarımız, kalışınız süresince her türlü soru ve sorununuza yanıt vermek, çözüm bulmak ve sizleri yönlendirmek için gece ve gündüz hizmetinizde olacaklardır. 
 
BurccluB'a evcil hayvan kabul edemediğimiz için üzgünüz.
 
Oda Özellikleri
Butik Otelimiz, Efes Antik Kenti yanında Pamucak sahilinde (Denize 200 metre) olup Kuşadası'na 10 km. mesafededir. Otelimiz 6 Standart Oda (Küçük-2 Tek yatak), 14 Standart (Manzarasız -1.Kat), 12 Connection (Bağlantılı 2 oda), 72 Bahçe Manzaralı,12 Standart Deniz (1.Kat), 24 Deniz Manzaralı, 6 Büyük Oda, 3 Suit, 1 Kral Dairesi olmak üzere toplam 150 oda 450 yatak kapasitesine sahiptir. Bütün odalarımız lüks olarak düzenlenmiş ve dekore edilmiştir. Tüm odalar soğuk/sıcak merkezi klimalar ile donatılmış, güvenliğiniz için enerji koruma sistemleri kurulmuş ve tüm gereksinmelerinize hazır hale getirilmiştir. Konaklamanız süresince, Misafir İlişkileri, Kat Hizmetleri ve Teknik Servis birimlerimiz 24 saat boyunca sizlerin hizmetinde olacaktır. Değerli eşyalarınız için emanet kasalarımız resepsiyonda bulunmaktadır. Otelimizde odalara giriş saati 16:00, otelden ayrılırken odaları boşaltma saati en geç 11:00 dir. Otele giriş yapan misafirlerimizin giriş kayıt işlemleri sırasında geçerli bir kimlik kartı göstermeleri gereklidir. 
 
Havuzlar
 
BAYAN AÇIK HAVUZU 
 
Bayanlar açık havuzumuz otel kapasitesine göre alanında en büyük havuz olup deniz suyu ile doludur. Havuz derinliği 120 cm-140 cm arasında değişmektedir. Havuzda doğal sahil kumu bulunan geniş bir alan, özel yapılmış ve içinde su kaydırağı, çocuk havuzu , mescid, tüm ihtiyaçların karşılandığı geniş cafe , çocuk dinlenme ve uyutma odası, aynı alanda minderli rahat güneş gören çim alanlar, tropikal masaj bölümleri, gece matine yapılacak alanlar ve daha bir sürü imkanların sunulduğu geniş, huzurlu sakin ortam ... 
 
BAYAN ISITMALI KAPALI HAVUZLAR
 
Isıtmalı kapalı havuzumuz tamamen özel dekore edilmiş geniş, ferah, rahat bir kullanıma sahip olup tüm ihtiyaçlar düşünülerek yapılmıştır.Havuz içinde jakuzi bulunup, kendi bünyesinde iç içeolan SPA&Thalasso Merkezi ile bir bütündür. Aynı mekanda rahatlıkla hanımlar için olan hamam, sauna, buhar odaları, cilt bakım merkezleri ve diğer tüm aktivite birimleri ile aynı mekandadır. Kapalı havuzumuz yılın 12 ayı hizmetinizdedir. 
 
Bütün havuzlarda genel hijyen 24 saat boyunca tam otomatik elektronik sistemlerle sağlanmakta, her gün aralıksız olarak otomatik vakumlama sistemi ile temizliği yapılmaktadır. Haftada bir klorla şoklanan havuz suyu, her gün 8 saat boyunca devamlı sirküle edilmekte ve ayrıca misafirlerimizin sağlığı için, günün belirli saatlerinde havuzdan alınan su örnekleri, teknik servisimiz tarafından biyolojik incelemeye tabi tutulmaktadır. 
 
BAYLAR AÇIK HAVUZU 
 
Baylar açık havuzumuz geniş bir mekana yayılmış olup, çok özel olarak düzenleme yapılmıştır. Havuz kapasitesi otel kapasitesine göre oldukça rahat ortam sağlamaktadır. Havuz kenarında minderli özel geniş tutulan çim alanlar, şezlong alanları, cafe bölümü, 2 adet su kaydırağı ile misafirlerimize rahat huzurlu bir tatil sunacak mekanlar... 
 
 
BAYLAR ISITMALI KAPALI HAVUZLAR
 
Baylar Isıtmalı Kapalı havuzumuz ferah bir mekana sahip olup derinliği 140-160 cm dir. Havuz içerisinde jakuzi bulunmaktadır. Deniz suyu ile dolu olan ısıtmalı havuzumuz yaz kış sürekli hizmetinizdedir. 
 
Bütün havuzlarda genel hijyen 24 saat boyunca tam otomatik elektronik sistemlerle sağlanmakta, her gün aralıksız olarak otomatik vakumlama sistemi ile temizliği yapılmaktadır. Haftada bir klorla şoklanan havuz suyu, her gün 8 saat boyunca devamlı sirküle edilmekte ve ayrıca misafirlerimizin sağlığı için, günün belirli saatlerinde havuzdan alınan su örnekleri, teknik servisimiz tarafından biyolojik incelemeye tabi tutulmaktadır. 
 
 
Aktiviteler
Akitivite olarak ;Animasyon, Anfi Tiyatro, Oyun Salonu, FutbolSahası, Masa Tenisi, Bilardo, Langırt, Satranç, Tavla-Dama, Wireless, Internet Cafe, Fitness, Center,Hamam, Sauna, Buhar Odaları,
Masaj Odaları, SPA, Mini Club, Çocuk Parkı, Bahçe
Yürüyüş Alanı, Tv Salonu, Toplantı Salonu bulunmaktadır.
 
 
Ulaşım
Kuşadası 10 km, Selçuk 8 km, İzmir Havalimanına 60 km mesafededir.
Onur Air ve Atlas Jet havayollarının ücretsiz servisi Selçuk güzergahına kadar gelmektedir.