Haberler

Yurtiçi Uçak Bileti

Umre

Hac

Vize İşlemleri

Firma Profili

Amsterdam Turları

: Amsterdam Turları
: Yurtdışı Turlar
: +90 212 486 41 51
: 3 Gece 4* Otel Konaklama
: Amsterdam, büyük bir kentin bütün avantajlarına ve tarihi bir köyün bütün güzelliklerine, meydanlarıyla, saraylarıyla, kanallarıyla, konuksever, hoşgörülü, özgür ve hayatı uçlarda yaşayan bir şehir. Gelin, bu şehri ve güzelliklerini birlikte keşfedelim!
Gidiş TarihiDönüş TarihiGece SayısıKonaklamaFiyat
30/10/2014 02/11/2014 3 3*/4* Otellerde Konaklama 749.00 € / 4351.69 TL

AMSTERDAM TUR PROGRAMI

 
1. GÜN - İSTANBUL / AMSTERDAM 
Belirlenen gün ve saatte siz değerli konuklarızı Amsterdam havaalanında tur rehberimiz tarafından karşılama ve bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam Panoramik şehir turumuz başlıyor. Bu turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein ve Rembrantplein caddeleri, Kraliyet Meydanı ve Sarayı görülecek yerler arasında.Turumuz sonrası Amsterdam Kanallarında Tekne ile gezinti ve ardından serbest zaman.Geceleme Amsterdam'da otelimizde.
 
2. GÜN - AMSTERDAM / BRÜKSEL 
Sabah kahvaltısı sonrası Brüksele hareket ediyoruz. Yaklasık 3 saat sürecek yolculuğumuz sonrası Brüksel e varış ve panoramik Brüksel Sehir turu. Bu turumuzda Kraliyet Sarayı Çin ve Japon evleri,Grand Place, Borsa Binası Atomium, Mini Europe ve Manneken pis heykeli görülecek yerler arasındadır .Turumuz sonrası otelimizde yerlesme. Alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman..
 
3. GÜN - BRÜKSEL / PARİS 
Sabah kahvaltısı sonrası Paris e hareket ediyoruz. Yaklasık 3,5 saat sürecek yolculuğumuz sonrası Parise varıyoruz. Ardından panoramik sehir turu baslıyor. Bu turumuzda Eyfel Kulesi,ünlü alışveriş bulvarı Champs Elysees, Louvre Müzesi,Zafer Meydanı ve Takı,Napolyon´un mezarı, Notre Dame Katedrali panoramik olarak görülecek yerler arasında, Seine nehrinde yapılacak bir tekne gezisi ardından otelimize yerlesiyoruz. Serbest zaman. Geceleme Pariste otelimizde. 
 
4. GÜN - PARİS / PARİS HAVAALANI
Sabah kahvaltının ardından alışveriş için serbest zaman ve uçuş saatine gore havaalanına hareket ve misafirlerimizi uğurlama.
 
AÇIKLAMALAR 
Verilen Fiyat 16 Minumum Kişilik Grup İçindir.
Yeterli Katılım Olmaması Durumunda Tur Tarihi Bir Sonraki Tarihe Ertelenir.
Uçak Bileti Tura Dahil Değildir, Acentamıza Danışınız.
 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
Gezi boyu transferler
Türkçe rehberlik
Amsterdam 4* otelde 1 gece  konaklama
Bürüksel 4* otelde 1 gece  konaklama
Paris 3 * Otelde 1 gece Konaklama
Aksam yemekleri
 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
Müze girisleri
Öğlen yemekleri
Uçak bileti
Vize Hizmetleri 120 €
Yurt dışı çıkış fonu 15 TL.
Amsterdam Turları Vize Bilgileri
Şhengen vize evrakları istenmektedir.
Yaklaşık 10 iş gününde vize alımı gerçekleşmektedir.