Alternatif Tatil ve Otel Seçenekleri

Adenya Hotel & Resort

İncekum / Alanya / ANTALYA

70,00TL
Rezervasyon
Bera Alanya Otel

Konaklı / Alanya / ANTALYA

697,20TL
Rezervasyon
Şah İnn Paradise Tatil Köyü

Mavikent / Kumluca / ANTALYA

115,00TL
Rezervasyon
Modern Saraylar

Avsallar / Alanya / ANTALYA

104,00TL
Rezervasyon
Club Familia Tatil Köyü

Çiftlikköy / Çeşme / İZMİR

280,00TL
Rezervasyon
Bodrum İnanç Hotel

Gümbet / BODRUM

210,00TL
Rezervasyon
Grand Akça Otel

Gazipaşa / ANTALYA

90,00TL
Rezervasyon
Rizom Tatil Köyü

TİGEM Arazileri İçi / YALOVA

130,00TL
Rezervasyon
Sky Tower Hotel

Akçakoca / DÜZCE

302,12TL
Rezervasyon
Tuğra Suit Otel

Konaklı / Alanya / ANTALYA

29,00TL
Rezervasyon
Bal Beach

Gümüşlük Mevkii / BODRUM

406,70TL
Rezervasyon
Silver Pine Hotel

Çiftlik Mevkii / FETHİYE

120,00TL
Rezervasyon

İslami Tatil Alternatifleri

Yoğun çalışma ortamından bunalan insanlar, kendilerini dinlendirebileceği bir tatil hayal etmektedir. Stresin yol açtığı zararları en aza indirmede büyük faydası bulunacak olan tatil, insanlar için bir gerekliliktir.
Tatil yapmak için seçeceğiniz otellere, Seval Turizm ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Alternatif tatil fırsatlarını değerlendirebileceğiniz web sitemizde, Antalya, İzmir, Muğla, Yalova, Düzce, Aydın, İstanbul illerinde bulunan otellere, kolay ve hızlı bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Seçtiğiniz il için, alt kategoriler sıralanacak olup, isimlerine göre dilediğiniz oteli seçebileceksiniz. Rezervasyon butonuna tıkladığınızda ise, otel hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, otelle ilgili iletişim bilgilerini edinebilirsiniz. Farklı bir tatil geçirmek istediğinizde, İslami oteller ile bunu sağlayabilirsiniz. Bundan farklı olarak, kış otelleri ve kaplıca tatilleri de, seçenekleriniz arasında olabilir. Otellerde yemek, barınma, otellerin temizliği gibi konularda bizimle irtibata geçerek doğru ve güvenilir bilgi alabilirsiniz. 
Oteller hakkında genel bilgilere ulaşmanız, sitede çok kolaydır. Satın alacağınız paketlere nelerin dâhil olduğunu görebilir, hangi dönemde oda fiyatlarının ne kadar olduğunu kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Size uygun fiyatlar ve kafanızda şekillenecek olan oteller arasından dileğiniz gibi tercihte bulunup rezervasyon işleminizi hemen yapabilirsiniz.  
Ayrıca size sunulacak olan erken rezervasyon,  kampanyalar ve güvenilir hizmetin tadını çıkarabilir, tatile çıkınca bir insanın yaşayacağı olumsuzlukların tamamının egale edildiği güzel vakitler geçirebilirsiniz. Sadece dinlenmeniz ve tatilin tadını çıkarmanız için çalışan ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.